Vítejte v Dilmah

Dilmah je rodinná firma a od toho se odvíjí i její filozofie. Na rozdíl od nadnárodních společností
dodávajících široký sortiment výrobků se Dilmah soustředí především na vysokou kvalitu
dodávaných čajů.
Od své premiéry v roce 1988 se značka Dilmah stala jednou z neznámějších a největších
na světovém trhu s čajem. Pěstování a výroba čaje nejsou v Dilmah odděleny, čaj není pouhou
komoditou, ale je vnímán optikou farmáře se silnou emocionální vazbou k místům, kde je čaj
pěstován, k přírodě, k tradicím.

Mistr čaje

Zakladatel společnosti Dilmah Merrill J. Fernando je jedním z nejzkušenějších mistrů čaje. Jako degustátor čaje pracuje již 70 let! Výjimečnost čajů Dilmah spočívá právě v dokonalém porozumění čaji, jeho pěstování i zpracování.

Čerstvost
z čajových zahrad

Čerstvost je u čaje právě tak důležitá jako kvalita. Sběr, zpracování čajových lístků i jejich balení v zahradách na Srí Lance probíhá tak, aby čaje Dilmah vykazovaly tu nejvyšší kvalitu. Díky zpracování čaje přímo na čajových plantážích, si čaj uchovává svou čerstvost a zůstává v něm velké množství zdraví prospěšných antioxidantů.

Udržitelnost

Vizí zakladatele značky Merrilla J. Fernanda je udržet výnosy z prodeje v zemi a investovat je do rozvoje místní komunity.
Prostřednictvím nadace MJF Charitable Foundation podporuje Dilmah více než 300 projektů zaměřených na sociálně znevýhodněné skupiny obyvatel. Vedle toho investuje do humanitární služby Dilmah Conservation, jejímž cílem je posilovat respekt k životnímu prostředí a zajišťovat udržitelný ekonomický rozvoj lokality.

Kvalita
a znalost čaje

Veškeré čajové produkty Dilmah jsou pravidelně testovány. Čajové lístky navíc pocházejí výlučně z ostrova Cejlon, což připravenému nápoji dodává (ve srovnání s čajovými směsmi pocházejícími z mnoha různých oblastí) konzistentnost a charakteristickou chuť. Znalosti o čaji a svou vášeň pro jeho kvalitu sdílí Dilmah prostřednictvím své School of Tea.

Dilmah je synonymem nejlepšího čaje na světě.
Je to jedna z nejvyhledávanějších cejlonských čajových značek, lokálně i globálně.

Více informací o produktech Dilmah najdete na této stránce.