Vítejte v Lindt
čokoládovém světě

Čokoládová tour

Vítejte v čokoládovém nebi, kde se plní vaše nejsladší sny. V našem muzeu se můžete vydat zpět k počátkům čokolády a vyzkoušet, jak kakao dobylo Evropu. Seznamte se s průkopníky švýcarské čokolády, kteří svými vynálezy zpříjemnili náš život. Sledujte proces výroby čokolády v našich moderních testovacích zařízeních. A zjistěte, jak neodolatelná je pro vás švýcarská čokoláda.

Kurz výroby čokolády

Ponořte se do světa čokolády. Vytvořte tu nejlepší čokoládu spolu se skutečným LINDT Master Chocolatier a dozvíte se vše o naší oblíbené pochoutce. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou kurzů pro skupiny i jednotlivce.

Lindt shop

Nepopsatelný zážitek z nakupování čokolády. V našem obchodě s čokoládou Lindt o rozloze více než 500 m2 najdete ty nejlepší čokolády, pralinky a celou řadu dalších lahodných lahůdek. Navrhněte si svůj vlastní osobní obal na pralinky a o několik minut později budete ve svých rukou držet jedinečný dárek pro své blízké.

Čokoládová fontána

Ručně malovaný porcelán se stoprocentní zárukou originality a neobvyklým stylem zpracování. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv kombinaci, vždycky budete mít jistotu dokonale přirozené harmonie.

Café

Nechte se rozmazlovat. V Lindt Home of Chocolate se splní nejen vaše nejsladší sny. V kavárně také nabízíme lahodná slaná jídla a občerstvení a opravdu klademe důraz na kvalitu. Těšíme se, až vás rozmazlíme.

Podívejte se, jak to vypadá
u nás ve výrobě: